18 yaşından küçük kişiler isinsuonline.com’dan alışveriş yapamaz.

isinsuonline.com’dan alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

isinsuonline.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca isinsuonline.com’dan geçerlidir. Yazılımsal ya da sistemsel kaynaklı ürün görseli, fiyatı, gramı, rengi, berraklığı, kesimi ya da karatı gibi değerlerde oluşabilecek hatalı yazımları ya da metinleri ziyaretçinin bildirmesi üzerine, isinsuonline.com gerekli düzletmeleri yapar.

Işınsu Online, isinsuonline.com’da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden duyurusunu yapmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

isinsuonline.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. isinsuonline.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

isinsuonline.com’dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

isinsuonline.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, Işınsu Online’ün izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından “havale/EFT yaptım” butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği Blue Diamond’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

Işınsu Online, isinsuonline.com’da satışa sunduğu ürünlerin hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

isinsuonline.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.